Prodej spotřebičů a náhradních dílů

Zasíláme i na Slovensko

Prodávané značky

Přehled vybraných značek, které naleznete v našem e-shopu www.elektrooralek.cz.

Beko
BEKO - vysoce kvalitní a cenově dostupné elektrospotřebiče. Beko je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě. Odhaduje se, že na světě se každé 2 vteřiny prodá jeden výrobek značky Beko. Beko si našlo již přes 280 milionů zákazníků po celém světě. Na českém trhu Beko působí od roku 2005 a nabízí zde široký sortiment domácích spotřebičů jak volně stojících, tak i vestavných.

Bielmeier
Bielmeier působí na evropském trhu již více jak 30 let. Charakteristické pro značku Bielmeier je především vysoká kvalita nabízených domácích spotřebičů a spokojenost věrných zákazníků. BIELMEIER - elektrospotřebiče s moderním designem a vysokou kvalitou.

Blomberg
Blomberg se řadí mezi největší světové výrobce vestavných i volně stojících domácích elektrospotřebičů. Výrobce značky Blomberg se pyšní více jak 120 lety zkušeností s výrobou elektrospotřebičů. Výrobky Blomberg jsou často oceňovány za vysokou technologickou úroveň a moderní design.

Brandt
Brandt je tradiční francouzskou značkou domácích elektrospotřebičů. Již více jak 60 let usnadňují výrobky značky Brandt lidem každodenní práce v domácnosti. Brandt je uznávaným průkopníkem spousty technologií a inovací, které v dnešní době přijala většina výrobců.

Bravo
Bravo je ryze českou značkou a také uznávaným výrobcem vysoce kvalitních elektrospotřebičů pro domácnost. K výrobě produktů Bravo se používají nejmodernější stroje, zařízení a technologie.

Dyson
Dyson je britská technologická společnost, která se zabývá konstrukcí a výrobou vysavačů, sušičů rukou, bezlopatkových ventilátorů a ohřívačů. Své produkty prodává ve více než 50 zemích a zaměstnává 3100 lidí na celém světě. Společnost Dyson se pyšní technologickými výrobky, které pracují na jiných, lepších principech, než jejich předchůdci.

Eta
Společnost ETA vznikla již v roce 1943 a na českém trhu tak působí přes 70 let. Za tu dobu se stala Eta jednou z největších českých značek na trhu. Produkty od značky ETA nejsou jen vysavače a žehličky, ale také spotřebiče z oblasti péče o tělo a krásu.

Mora
Produkty značky Mora nabízí široký sortiment kuchyňských spotřebičů, vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, vestavné trouby, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par a sporáky té nejvyšší kvality.

OBH Nordica
OBH Nordica je přední výrobce spotřebního zboží ve skandinávském regionu. Nabídka OBH Nordica se skládá z domácích spotřebičů a produktů pro osobní péči. OBH Nordica je nejrychleji rostoucí značkou ve všech 4 skandinávských zemích. Hlavní význam při tvorbě produktů OBH Nordica je kladen na design a funkci. Každá položka by měla zákazníkovi přinést přidanou hodnotu v porovnání s cenou.

Orava
Orava je tradiční slovenskou značkou již více jak půl století. Technologie, kvalita a design je to, co charakterizuje výrobky značky Orava. V současnosti se značka Orava prosazuje na více Evropských trzích, kde zákazníky přesvědčuje mimo jiné pružnou reakcí na uživatelské požadavky, či lokalizaci jednotlivých výrobků s cílem maximálního přizpůsobení specifikům daného trhu.

Veronica
Šicí stroje české značky Veronica patří mezi nejprodávanější na trhu již více jak 20 let. Veronica - šicí stroje vysoké kvality.

Whirlpool
Společnost Whirlpool vstoupila na český (československý) trh v listopadu 1991. Od té doby si značka Whirlpool udržuje silnou pozici jednoho z lídrů na českém trhu s bílou technikou. V nabídce má Whirlpool více než 300 spotřebičů v oblasti bílého zboží.

Zelmer
Zelmer působí v České republice od jara roku 1996. Sortiment značky Zelmer se skládá z domácích elektrospotřebičů, podlahových vysavačů, kuchyňských spotřebičů a vestavných spotřebičů. Produkty značky Zelmer se vyznačují vysokou kvalitou, neotřelým designem a elegantním vzhledem.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024 | změnit nastavení cookies