Prodej spotřebičů a náhradních dílů

Zasíláme i na Slovensko

Česká pošta

Doručení zásilky do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal zásilky není poškozen. V případě poškození obalu zásilku nepřebírejte nebo uplatněte reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy.

Dodací lhůta začíná běžet ode dne ověření závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající jej dopravit kupujícímu do 3 pracovních dnů pokud není dohodnuto jinak. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Jedná-li se o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 5 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nezávazně nabídne odběrateli jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty. Není-li prodávající schopen do 5 pracovních dnů odeslat zboží odběrateli, je povinen vrátit bez zbytečného odkladu veškeré finanční prostředky vynaložené odběratelem k aktuální objednávce - kupní smlouvě na jeho účet.

 • Dopravné ve výši 105-159,-Kč.
 • Zboží můžete platit předem bankovním převodem, dobírkou nebo na splátky.
 • Nelze zasílat bílou techniku (pračky, ledničky, sporáky, myčky, sušičky) !

Česká pošta - Balík Do ruky

Se službou Balík Do ruky doručí Česká pošta Vaši zásilku do 24 hodin po celé ČR osobně až do Vašich rukou. O termínu doručení Vás informuje SMS nebo e-mail již v den převzetí zásilky od odesílatele.

 • Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do rukou adresáta již následující pracovní den
 • Adresát je informován o převzetí balíku do přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailem, průběžný stav doručování může navíc neustále sledovat v systému Track and Trace na www.ceskaposta.cz
 • V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za obsah balíku až do výše 50 000 Kč
 • V případě nepřítomnosti adresáta na uvedené adrese je balík uložen na blízké poště, kde si ho může vyzvednout, kdykoli se mu to hodí

Po obdržení SMS nebo e-mailu v den podání balíku si můžete navíc po zadání čísla zásilky a kontaktního údaje změnit termín a způsob doručení. Změny je možné provést na webu www.ceskaposta.cz/zmenadispozice. Doručení zásilky zde můžete změnit na: doručení dopolední nebo odpolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště dle Vašeho výběru nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Česká pošta - Balík Na poštu

Se službou Balík Na poštu přepraví Česká pošta Vaši zásilku do 24 hodin na kteroukoli z více než 2600 pošt po celé ČR. Poštu si sami vyberete při dokončování objednávky. Od kdy bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí Vás Česká pošta informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání zásilky do přepravy. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – Balík Na poštu si vyzvednete, kdy se Vám to hodí.

 • Česká pošta garantuje uložení zásilky na zvolené pobočce již následující pracovní den
 • Adresát je informován o převzetí balíku do přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailem, průběžný stav doručování může neustále sledovat v systému Track and Trace na www.ceskaposta.cz
 • V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za obsah balíku až do výše 50 000 Kč
 • Na žádost adresáta za příplatek může být Balík Na poštu doručen na uvedenou adresu

Po obdržení SMS nebo e-mailu v den podání balíku si můžete navíc po zadání čísla zásilky a kontaktního údaje změnit poštu, na které si chcete Vaši zásilku vyzvednout. Změny je možné provést na webu www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024 | změnit nastavení cookies